Haber

Fenerbahçe-Konyaspor maçı sonrası

Arabam.com Konyaspor Teknik Müdürü Aleksandar Stanojeviç, “Maçın başında gördüğümüz kartlar bizi çok üzdü ve tempomuzu düşürdü.” söz konusu.

Ülker Stadyumu’ndaki kavganın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Aleksandar Stanojeviç, depremlerde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı dileyerek sözlerine başladı.

Karşılaşmada iyi oynayan tarafın Fenerbahçe olduğuna değinen Aleksandar Stanojeviç, Diouf’un ilk yarıda gördüğü kırmızı kartın oyunun gidişatını zorlaştırdığını belirtti.

İlk 15 dakikada hakemin verdiği kartlara mana veremediğini belirten Stanojeviç, şunları söyledi:

“Bu durum bizi çok zor bir yola soktu. Maçtan önce yeni kurallar ve yeni prensipler hakkında bilgi aldım. Ama 2-3 istişare hakkında konuşma hakkında bilgi aldım. Maçın başında gördüğümüz kartlar bizi çok üzdü ve tempomuzu düşürdü.Tabii ki bugün Fenerbahçe çok meşgul.Ciddi bir performans ortaya koyarak kazandı.Bu konuda bir yorumum yok.Keşke bu durum başımıza gelmeseydi.”

Kırmızı kart sonrası oynamanın sorun olduğunu ifade eden Stanojeviç, “Özellikle yeni transferleri kullanamamamız bu maçtaki performansımızı etkiledi. Önümüzdeki maçta kendimizi öne koyacağımızı söyleyebilirim. Daha çok oynayacağız. kendimizi göstermek için.” sözlerini bitirdi.

haberyesilhisar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu