Haber

Hatay’da ‘depreme dayanıklı’ şantiye inşaatının enkazı, harabeler arasında ‘önemli yeri’ ile dikkat çekiyor

Kahramanmaraş’ta depremden etkilenen Hatay’da yıkılan sitenin önündeki ‘depreme dayanıklı’ tabelalarını görenler görenlerin dikkatinden kaçmıyor.

Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve “yüzyılın felaketi” olarak nitelendirilen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremlerin ardından merkez Antakya ilçesinde enkaz kaldırma çalışmaları sürüyor.

Kent merkezinde ‘depreme dayanıklı’ ilanıyla satışa çıkarılan ancak depremde enkaza dönen sitenin yapımını gören vatandaşlar, yoldayken şahit oldukları bu resme örnek olarak bakıyor. harabelerin ortasında günlük yaşamlarını sürdürmeye çalışıyorlar.

Depremden önce inşaatı devam eden sitenin önündeki tabelada “Depreme dayanıklıdır. Altınpark 2 Sitesi, kaliteli, sağlam, dayanıklı malzemeler kullanılarak yüksek standartlarda tasarlanmış, alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından inşa edilmiştir. siz değerli sakinlerini bekliyor.” sözleri içermektedir.

Diğer reklam tabelaları şunları okur:

“Sevdikleriniz için ferah yaşam alanları, onurlu bir yaşam. Çağdaş mimari tecrübeyle buluştu. Fahri Altınöz İnşaat, çeyrek asra yaklaşan bilgi birikimi ve tecrübesiyle, çağdaş mimarisi ve estetiğiyle standartların üzerinde ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralıyor. Yapısı.Karlı bir yatırım için her geçen gün artan bir maliyet ve beğenilen konumu ile Altınpark 2 Kompleksi.Ailenize yakışan yüksek standartlı bir residence.Geniş,ferah ve konforlu dairelerde sizlerin rahat etmesi için her detay düşünüldü.Altınpark 2 Sitesi, kaliteli ve konforlu ekipmanların kullanıldığı, hayatınızın her anına değer ve keyif katacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu