Haber

Yüreğir Belediye Başkanı Futsal U19 Milli Takım Antrenmanını Ziyaret Etti

Futsal U19 Milli Takım’ın Adana’daki kamp antrenmanını ziyaret eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, teknik heyet ve futbolculara baklava ikram etti.

TFF U19 Futsal Milli Takımının antrenmanını ziyaret eden Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Ay-Yıldızlı oyunculara tatlı bir jest yaptı. Yüreğir Belediyesi Ertuğrul Gazi SporKompleksteki antrenmanı izleyen Başkan Kocaispir, U19 Futsal Milli Takım oyuncuları ve teknik heyete baklava ikram etti.

Futsal U19 Milli Takımı’nın Adana’da yaptığı kamptan duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaispir, Ay-Yıldızlılara 1-2 Kasım 2023 tarihlerinde Karadağ U19 Milli Takımı ile deplasmanda oynayacakları hazırlık maçlarında başarılar dileyerek; “İnşallah Adana size ve milli takımımıza başarılar getirir, böylece hedeflerinize ulaşırsınız.” dedi.

Kocaispir’in jestinden çok memnun olduklarını belirten Futsal U19 Milli Grup Teknik İşvereni Murat Kaya, Adana’da çok güzel ağırlandıklarını belirterek Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir’e teşekkür etti. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu