Haber

Burak Yılmaz’ın açıklamasını okuyan Ali Ece canlı yayında sinir krizi geçirdi: Durdurun beni

Süper Lig’in 11. haftasında Beşiktaş Antalyaspor’a deplasmanda 3-2 yenildi. Maçın ardından Burak Yılmaz’ın Bailly ve Beşiktaş formasının değeriyle ilgili açıklamasının ardından yorumcu çılgına döndü. Ali Ece, Vole YouTube kanalının canlı yayını sırasında sinir krizi geçirdi.

“BEŞİKTAŞ FORMASINI SİZDEN ÖĞRENECEK MİYİZ”

Ali Ece’nin son derece güzel biten açıklaması, “Beşiktaş forması size kalmadı efendim. O forma size kalmadı! O formayı savunmak size düşmez. Şenol Güneş olmasaydı,” dedi. Beşiktaş’a zor döneceksiniz. Konuşmayacaksınız! Beşiktaş’ın birliğini, bütünlüğünü sağlamak size düşmez. Adama bakın.” “Ah, sorumsuz! Sorumsuz ve sorumsuz! Beşiktaş formasını senden mi öğreneceğiz? Adama bak! Buna sen sebep oldun. Bilmiyorum, üzgünüm. Durdur beni. Para vermem. Bunun bedelini Beşiktaş ödedi. Ben böyle bir şey görmedim!” söz konusu.

“SİZ BENDEN CALIMBAY İSTEDİNİZ GİBİ”

Bir türlü ikna edilemeyen Ece, “Bu sana mı kaldı? Sen kimsin? Sanki İstek Çalımbay’sın. Allah kahretsin!” dedi.

BURAK YILMAZ NE DEMİŞTİ?

Tayfur Bingöl’ü azarladığı için Bailly’yi oyundan çıkardığını belirten Burak Yılmaz, açıklamasında şunları söyledi: “Önemli olan Beşiktaş forması. Beşiktaş formasını verdim. Saygısız, kaba davranan herkesten geri alacağım. Bu kadar. Bunu açıkça söylüyorum. İlk 11’e giren oyuncularımıza Beşiktaş formasını veriyorum. “Sonradan elleri titreyerek girenlere veriyorum. Ülkemize gelip oyuncularımıza saygısızlık ve kaba davranılmasını kabul etmeyeceğim. Beni tanıyor musun. Bunu kabul etmeyeceğim. Sonuç ne olursa olsun.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu